"Dominik to frajer", "Anek to cwel" – uliczna wojna na Targówku | | targowek.info

„Dominik to frajer”, „Anek to cwel” – uliczna wojna na Targówku

Targówek Mieszkaniowy przeżywa inwazję wyjątkowo koszmarnych, wulgarnych bazgrołów na murach. Zbadaliśmy co się dzieje.

Rzadko na stronie targowek.info zagłębiamy się w sprawy półświatka, bo i bohaterowie nieciekawi, i sam temat zazwyczaj dotyczy tylko garstki osób i nie interesuje uczciwej większości mieszkańców naszej dzielnicy. Ale tym razem wewnętrze porachunki na starym Targówku wypełzły na świato dziennie i nie da się ich nie zauważyć.

Przystanek autobusowy na Targówku - tuż obok szkoły podstawowej i patriotycznego graffiti o Powstaniu Warszawskim/ fot. targowek.info
Przystanek autobusowy na ul. Handlowej – tuż obok szkoły podstawowej i patriotycznego graffiti o Powstaniu Warszawskim/ fot. targowek.info

Kto w ostatnich miesiącach był w tym rejonie dzielnicy, ten już się dowiedział, którzy, wymienieni na murach z imienia i nazwiska mieszkańcy Targówka to „konfidenci i frajerzy”, a także „cwele, k… i ch…”. Takich tekstów jest ostatnio prawdziwe zatrzęsienie – szczególnie dużo na blokach przy ulicach Myszkowskiej, Remiszewskiej, Pratulińskiej, Handlowej. Jeszcze parę dni temu koszmarnym przykładem był też nowy mur szkoły podstawowej nr 28 – w ostatni weekend zamalowany, choć nie do końca, graffiti nawiązującym do Powstania Warszawskiego.

Co się dzieje?

Prymitywne teksty to niestety odprysk kryminalnych porachunków naszego lokalnego półświatka. Gdy policja rozbiła bandę zajmującą się głównie napadami i handlem narkotykami, ktoś podobno zaczął sypać, a ktoś inny ponoć poszedł z tego powodu siedzieć. Kto? O to właśnie toczy się wulgarna wojna na murach.

Plaga obrzydliwych napisów zaczęła się od Dominika K. (choć na murach są wszystkie nazwiska, to w tym artykule je pominiemy – chyba już jest jasne dlaczego).  Wielkie teksty, że jest „arcyk…. i frajerem” opanowały ściany Targówka kilka miesięcy temu. Ale sławę Dominik zdobył już wcześniej – wg naszych informacji w marcu 2010 roku to on brał udział w strzelaninie pod Dworcem Wileńskim na Pradze. Policjanci złapali go po pościgu dopiero na Stalowej i – jeśli wierzyć prymitywnym napisom na murach – poszedł na współpracę.

Wygląda na to, że na Wileniaku do Dominika K. strzelał m.in. Adrian G., znany lepiej jako „Anek”. O tym, że jest on „k… i cwelem”, informuje najnowsza fala ordynarnych tekstów na Targówku. Adrian jeszcze parę lat temu był żołnierzem „Szkatuły”, jednego z najgroźniejszych gangsterów w Polsce, aresztowanego po wielu latach poszukiwań w marcu 2011 roku. Za kraty trafił również „Anek” i – zdaniem twórców obrzydliwych napisów – też nie zachował się tak jak należy.

To zdjęcie bloku na Myszkowskiej pochodzi sprzed kilku dni. Budynek właśnie został odmalowany - po raz drugi w tym roku /fot. targowek.info
To zdjęcie bloku na Myszkowskiej pochodzi sprzed kilku dni. Budynek właśnie został odmalowany – już drugi raz w tym roku /fot. targowek.info

Kto to bazgrze?

Na murach Targówka wymienione jest też z imienia i nazwiska kilka innych osób. Udało nam się skontaktować z jedną z nich. Według Michała (nazwisko do wiadomości redakcji) dużą część obrzydliwych napisów w dzielnicy maluje osobiście Adrian G., który parę miesięcy temu wyszedł warunkowo z więzienia.

„Anek stara się o nadzwyczajne złagodzenie kary, ale już zastrasza inne osoby, grożąc im, chwaląc się że on tu znowu będzie robił porządki itp. Do tego pisze na murach brzydkie rzeczy na osoby które pomawia” – opowiada nam Michał, który nie kryje, że zna „Anka” osobiście.

„Poznaliśmy się dawno temu w gronie znajomych. Opowiadał, co to on nie może i czego nie robi. Zerwałem z nim kontakt, a on teraz on wyszedł po 3 latach i pomówił mojego brata, który przebywa w areszcie śledczym, chce też pomawiać mnie i inne osoby” – podkreśla nasz rozmówca, który zgłosił sprawę wulgarnych napisów na policję i prokuraturę, ale odpowiednie instytucje sprawę umorzyły.

No, ale mnóstwo obrzydliwych tekstów na Targówku – szczególnie w ostatnich tygodniach – dotyczy właśnie „Anka”. I równocześnie Adrian G. zgłosił stróżom porządku, że to z kolei Michał jest autorem dotyczących jego ordynarnych tekstów. Postępowanie w tej sprawie jeszcze trwa. Michał zapewnia, że jest niewinny – a jak jest naprawdę, wie tylko on, „Anek” i pewnie jeszcze parę innych osób…

Wyjątkowo wyrafinowany napis na Targówku - namalowany elegancką czcionką /fot. targowek.info
Jeden z bardziej wyrafinowanych napisów na Targówku – namalowany kilkadziesiąt metrów od publicznego przedszkola /fot. targowek.info

Co na to policja?

Dziesięć dni temu zapytaliśmy policjantów z naszej komendy rejonowej (obejmującej Pragę, Targówek i Białołękę) o plagę obrzydliwych bazgrołów – czy nie można ich jakoś powstrzymać i zwalczyć. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że przecież pod każdym murem nie da się postawić policjanta, żeby pilnował porządku. A na oficjalną odpowiedź policja ma czas do 30 dni i jeszcze na nią czekamy.

Niestety, nie wiemy jak długo będą musieli czekać na zniknięcie z ulic wulgarnych napisów uczciwi mieszkańcy Targówka.

 

***** AKTUALIZACJA (9.08.2013) *****

Od pani Marty Sulowskiej, oficera prasowego KRP Warszawa VI, dostaliśmy oficjalną odpowiedź policji na pytanie o inwazję ordynarnych bazgrołów na murach. Dobra wiadomość: stróże porządku wiedzą, co się dzieje. Gorsza informacja: w przypadku durnych tekstów na murach mogą szukać sprawców dopiero po złożeniu wniosku przez pokrzywdzonego, czyli właściciela pobazgranej ściany. Oto szczegóły:

„Uprzejmie informuję, że w Komisariacie Policji Warszawa Targówek aktualnie jest prowadzone postępowanie przygotowawcze w sprawie pomalowania jednego z budynków na terenie osiedla Targówek Mieszkaniowy. Postępowanie prowadzone jest w kierunku przedstawieniu podejrzanemu zarzutów wynikających z treści artykułu 288 kk. Nadmieniam, że prowadzenie postępowania wynikające z treści art. 288 kk uwarunkowane jest złożeniem wniosku o ściganie i ukaranie sprawcy przez pokrzywdzonego. Pragnę dodać, że policjanci przez cały czas monitorują zdarzenia do jakich dochodzi w dzielnicy. W trakcie służby patrolowej, obchodowej czy kryminalnej kontrolują i nadzorują podległy teren.”

PRZECZYTAJ TEŻ:

161 komentarzy na temat “„Dominik to frajer”, „Anek to cwel” – uliczna wojna na Targówku

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 09:57

  Dzieki debilom ktorych jest kilku cale osiedle wyglada jak slums. No takk wyglada. Dobrze ze mam male dziecko i jeszcze nie musze mu tlumaczyc co tu napisane

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 10:17

  Janek, napisz,że to słoje pomazały cały targówek, no dawaj, to przecież twój podstawowy komentarz. Tak już poważnie, ciekawiło mnie czy portal zajmie się tą sprawą, nie da się ukryć, że jest to poważny problem dla wszystkich mieszkańców, obrzydzenie bierze jak się spaceruje teraz po ulicach targówka. Bohomazy te są wynikiem utarczek osób z tego bardzo „specyficznego” środowiska, cierpią na tym wszyscy mieszkańcy….i najgorsze jest to, że na takie zachowanie nie ma rozwiązania. Jedynie można mieć nadzieję, że się opamiętają w swoich działaniach, chociaż jest to chyba nierealne..szkoda

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 10:32

  do M. anonimowy lemingu. Czemu mam pisac ze to pomazal sloik? To pomazaly gimby, które mają jakąs pseudo wojne kto kogo sprzedał na policji. Zamazują wszystko kompletnie .. jestem zwolennikiem graffiti i street artu, ale z przekazem i sensem. A mazanie Anek Pepe Gro*** Kor*** i inni to powinni po prostu odciąć dłonie :)

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 11:05

  POPIERAM

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 11:11

  Wielka gangsterka się znalazła, pościgi, strzelaniny to dla nich chleb powszedni… Mafioso k*** mać…

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 11:24

  Odnośnie strzelaniny na Wileńskim. W artykułach prasowych w internecie przewija się Damian K. a nie Dominik K.

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 11:51

  do listy Dominik, Patryk i Adrian dolaczyl rowniez PEPE…napisy widnieja na Pekinie.

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 12:02

  @zyndram: w niektórych artykułach w prasie jest Damian, w niektórych Dominik. ktoś był źle poinformowany :)

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 12:04

  KOR*** DOMINIK strzelał też i brał udział w tej strzelaninie na wileńskiej..

  Po za tym kochani mieszkańcy czytelnicy redakcjo, to co się dzieje na osiedlu mieszkaniowym Targówek to jest zgroza. Dobrze ktoś napisał to przypomina slumsy a tyle czasu zajmowało jakoś ucywilizowanie tego osiedla. Dalej mamy wśród warszawiaków złą renomę z dawniejszych lat gdzie „gangsterka” była na porządku dziennym. A teraz jakaś hołota w kilka wieczorów cofnęła nas do średniowiecza. :(

  Mam nadzieje że osoby co malowali ten powstańczy mural mają dość siły i odwagi oraz środków aby może jakoś odmienić te ściany co zostały tak szpetnie pomazane. Może zamienić to złe na dobre. Podobno nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło.
  Jeśli czytają to właściciele prywatni ścian, osoby którym jest na sercu pozytywne zmiany naszego osiedla zastanówmy się jak można coś zrobić aniżeli wypisywać słodkie żale na forach. POSPOLITE RUSZENIE?
  Ale to tylko taka moja myśl, zostawiam każdemu z was do zastanowienia.

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 12:13

  Dorośli ludzie , a bawią się w bazgranie po płotach…

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 12:16

  najlepsze akcje sa na tym pomarańczowym bloku przy handlowej :D co 2 dni pobazgrane :) bogate osiedle, ciągle malują i kupują farbę.

  nie napisaliscie, dlaczego są te akcje? narkotyki czy co/

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 12:23

  anek to kor*** a kor*** to dłu*** a dłu*** to utrata

  hahahah

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 12:42

  ANEK i DŁU*** są nietykalni byłe srangstery na usługach policji na motyckiej i chodeckiej.. cała sprawa z tymi pomazaniami policja nie kiwnie palcem skoro co miesiąc tym sprzedawczyką wypłacają pieniądze za współprace. Dziennikarzyny sprawdzcie sobie. Anek ma ochronkę od tych psich zastępów

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 13:06

  anek gro*** pepe dlu*** dalej mieszkaja na targówku? nawet jak maja ochrone z policji to co z tego? gdzie mieszkaja? czemu te wielkie KOZAKI co zaczepiają niewinnych ludzi nie zrobią z nimi porządku tylko toczą bitwę na dewastowania targówka?

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 13:24

  Ojtam Ojtam najgorsze że charakter mają nie wyciwczony jakby dzieic mazały z 1 klasy polecam kupic papier milimetrowy CWICZYĆ ĆWICZYĆ i jeszcze raz ĆWICZYĆ a potem mazać

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 13:24

  Kretyn PEPE nie dołaczył do żadnej listy z tymi Frajerami . to sa pomówienia które pisza po złości

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 13:30

  ale czytam głupoty.. mafia, ku**, jaka mafia, ludzie.
  żaden pepe, żaden anek.. zapomnieliscie o K?

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 13:31

  Mieszkają a jak nie to bywają często.
  Anek i Gro*** to ta sama osoba!
  Pepe został pomówiony przez Anka widnieje na murach tylko dlatego, bo Anek na niego wypisuje i zamazuje to co było pisane na niego.

  Moim zdaniem też jest to bez sensu, ale nic się z tym nie zrobi.

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 13:38

  Jest nie umiejącym zachować sie godnie człowiekiem wmawiając innym że nie poszedł na współprace, a w rzeczywistości jest inaczej, i to on zaczął mazać te bluzgi na Targówku by „Frajerstwem” odznaczyć innych nie tylko siebie.

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 13:38

  I świadek wie kto to Anek i mu nie wpi…? Żal . Wielka gangsterka

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 13:41

  A. to balas i tyle

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 13:42

  serio cwel, czy po prostu konfident?

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 13:43

  Cały ten światek to jedna wielka zbieranina bezmózgowców …

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 13:52

  buraki pepe nigdy sie nie rozj*** i nie rozj*** tylko analek na niego pisze bo pepe siedzi i nie moze nic zrobic

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 14:19

  Obok mafii to Oni nie stali ;)

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 14:58

  A gdzie są kamery? Czy gdyby kogoś nagrały, to policja/straż miejska musiałaby interweniować?

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 15:12

  Policja … do dzieła Panowie – cyrk Wam się zrobił i to pod samym nosem !!!

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 15:37

  Policja wspiera ANKA!

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 15:40

  Ci ktorzy maja swoje imiona, nazwiska, nazwy na tych murach powinni na swoj wlasny koszt to naprawic. Zasluzyli na te napisy to niech teraz to zamaluja.

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 16:49

  NIBY NIKT SIE NIE INTERESUJE I SIE OBURZAŁ JAK SIE PISAŁO W KOMENTARZACH A NAGLE OFICJALNY ARTYKUŁ I SAMI SPECJALISCI SIE UJAWNILI HAAAHAHHAAH

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 17:19

  Szkoda tylko, że nikogo nie obchodzi kto to jest Anek, Dominik czy inny Pepe. Mam ich głęboko gdzieś… A ćwoki które to wypisują nie zdają sobie chyba sprawy, że szkodzą samym sobie – jak ma być w tej dzielnicy normalnie jak sami sobie ją psują????? Najbardziej cierpią mieszkańcy którzy nie mają z tym nic wspólnego.

  A pomysł z muralem – genialny! Chciałbym zobaczyć ich więcej – te nie zostają zazwyczaj zamazywane – może by tak udostępnić więcej takich ścian? Chyba lepiej aby widniały ładne prace niż bohomazy ‚mafiosów’?

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 18:26

  Nic nie chcę mówić, ale PEPE się dobrze trzyma… Jakiś pajac wymyślił, że sprzedał się… NIE WIERZCIE NAPISOM!

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 19:00

  kto to PEPE? Jakies dane, gdzie mieszka, ile ma lat?

  Bo piszecie jakbyscie ich wszystkich znali.

  skoro tak, to zróbcie cos lemingi

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 19:49

  A może wiecie gdzie mieszka ten Anek, Pepe i innej maści niszczyciele, bądź co bądź naszego wspólnego mienia. Może niech malują sobie nawzajem domy, samochody, zapiszą się do Domu Kultury na jakieś zajęcia artystyczne. Czy są z Targówka? Nie chce mi się wierzyć, że mogliby robić takie rzeczy na swoim podwórku. Co na to ich rodziny? Myślę, że ludzie im tego nie podarują i ijuż niedługo sami po nocach będą zamalowywać te bazgroły. Mam tylko nadzieję, że dobiorą farbę zgodną z kolorem elewacji. Anek, Pepe, Kor***! Do działa!

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 20:15

  G*** wiecie. Każdy z nich to prawdziwy donosiciel policji.

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 20:33

  Anek to guru dla Pepe wiec pewnie idac w jego slady rowniez sprzeda pol swojego podworka….Wkoncu wszystkiego nauczyl sie od swojego Mistrza…zenada…Wielcy gangsterzy….kiedys wspolnicy a dzis wrogowie?? Jakie to zycie potrafi byc zaskakujace.

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 20:35

  którego podwórka? jakiej ulicy? za co sprzedali? kto kogo? gdzie są? czemu nie dostali jeszcze oklepu?

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 21:13

  ANEK SRANEK.. SMOLEŃSK KU*WA

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 21:56

  Wielka gangsterka z osiedla a zachowanie niczym w podstawówce. weźcie się wszyscy nawzajem zakapujcie albo odstrzelcie i będzie święty spokój

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 22:50

  jakie to mafie paru gowniazow chce sie poczuc jak mafia.kiedys to byla mafia pomiedzy soba robili porachunki a oni a oni pisza na morach jeden drugiego pomawia imie i nazwiskiem tak jak by sie sami policji sprzedawali to mafia !!!!! prosze was przeczytajcie opinie tych ludzi oni sie wszyscy znaja i nadawaja na siebie.

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 22:53

  Haha ale ubaw:) Pepe pulpet ktory sp…il ze sloika pudliszek ma po prostu kogos na kim się opiera, nie potrafi sam zalatwiac spraw tylko zawsze lata ze skargami a nikt nie boi się zatluszczonego grubasa tylko jego ,,plecow,, tak naprawdę to nieoficjalna osiedlowa pseudogangsterka zwykle szczury i nic wiecej. Anus tez się prezyl chlop w tym wieku ,,bezwzgledny gangus,, strzelajacy z dupy na policji kazdy się wozi i prowadzi a nie ma pojecia to tak jak by pronto do drewna wycierac telewizor haha, a co do kornatki to bananowe dziecko majace dupso jak sito od strzalow bo to się robi jak się nie ma predyspozycji do cwiczenia i jest się debilem po podstawowce. Taka strzelanina byla ze żaden nie trafil, sle szkoda;)!

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 23:40

  no pamietam wspomniane bananowe dziecko z gimnazjum. zawsze wszystko najnowsze, najdrozsze, opieral sie na kumplach z pół świadka … kozaczył a jak sie okazała jest on sam fraj..em :) ile lat maja ci pepe, anek, grobelny i inni? gdzie mieszkaja? ludzie, zalatwmy to.

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 23:47

  Szefem bojówki był, według prokuratury, Adrian G. ps. Anek. Miał on skupić wokół siebie młodych, gotowych na wszystko przestępców. Zdaniem śledczych „Anek” stworzył hermetyczną i bardzo niebezpieczną grupę. – Wprowadzono w niej selekcję chętnych a także swoisty dress code. Każdy przestępca należący do tej grupy miał nosić buty jednej firmy. To miał być ich znak rozpoznawczy – wyjaśnia śledczy.

  Większość zarzutów, za które odpowiadają „Anek” i jego brygada dotyczą lat 2009-2010 r. Czytając jednak opisy niektórych przestępstw popełnianych przez te grupę, można odnieść wrażenie, że groza przeplata się z absurdem. I tak, jesienią 2009 r. przestępcy mieli brać udział w pobiciu w Mińsku Mazowieckim. Ich celem był herszt tzw. grupy „Miziołów”, która miała handlować na tym terenie narkotykami. Aby pozbyć się konkurencji gang „Szkatuły” wysłał do Mińska swoją bojówkę. I w pubie „Kuźnia” doszło do pobicia Mariusza M. i Macieja L., stojących na czele „Miziołów”. Obaj z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

  Z drugiej strony bojówka „Anka” potrafiła zachować się jak gang Olsena. W marcu 2010 r. członkowie bandy namierzyli na warszawskich ulicach Dominika K., byłego kompana, który przeszedł do innego stołecznego gangu. Uznali, że należy go skarcić i ruszyli za nim w pościg. Gangsterzy wyciągnęli pistolety i zaczęli strzelać w kierunku auta, którym jechał K. ten zaś słysząc strzały wyciągnął pistolet maszynowy i pociągnął serią w ścigających go mężczyzn. Niedługo potem Dominik K. oraz jeden z członków grupy „Anka” zostali zatrzymani. – Chłopaki z bojówki „Szkatułowej” mieli dużo szczęścia. Bo okazało się, że strzelając do Dominika K. używali zwykłych pistoletów hukowych, na które nie trzeba mieć zezwolenia. A ten odpowiedział im ostrą amunicją – wyjaśnia jeden z funkcjonariuszy.

  HAHAHAAAHHAHAHAHAHAHHAHAA NIE NO GANGSTERKA ! A TAK SERIO, to straszne … teraz każdy na tgk może miec machine gun w spodniach :O Wynika z tego ,że anek to nie jakis małolat tylko starszy typek. hahaha a grobelny to kto? i pepe?

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 23:58

  grobelny to anek właśnie a pepe to tłuścioszek z drugiej strony targówka jak wincentego skargi itp.jeździł często na tym swoim skuterku jak motomysza z marsa..POYE cotu załatwiać oni topią się we własnym gównie:) teraz pija szampana a za 10 lat beda pili własne szczyny:)

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 09:05

  poye to toj

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 09:09

  A 92 osoby „lubi to”. Kretyni facebookowi.

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 10:12

  Ale *** co komu przeszkadz graf nawiązujacy do Powstania ?

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 10:30

  Gadacie a mało wiecie…

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 10:34

  Z Pepego to Anek chce zrobić Frajera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 10:41

  WŁAŚNIE !!! PEPE SIE DOBRZE TRZYMA !!!!
  ANEK TO FRAJER !!!
  KOR*** TO FRAJER !!!

  i tyle w tym temacie, jak nie wiecie to nie gadajcie.

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 11:10

  To moze ktos dobrze poinformowany powiedziec ktory to frajer a ktory nie, bo juz zaczynam sie gubic

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 11:15

  cała grypa szkatułowych to banda h***.Anek kor*** dłu*** to tylko pare osoób z tej grupy którzy poszli na waspołprace.18 osób jest w tej grupie wspułpracuje z policją. wraccając do anka to czego było mozna sie spodziewac po dostawcy pizzy haha:) Anek to kur*** bez skrupułów.Anek próbuje zjednoczyc tych wszystkich konfidentów.a jezeli chodzi o pepe to wcale bym sie nie zdziwił jak bym tez dawał w tej grupie wszyscy daja oficjalnie i nie oficjalnie.pepego ojczym jest byłym funkcunariuszem C.B.Ś :)

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 13:18

  mysle że poruszanie tego tematu(jakies absurdalne bazgroły niedorozwiniętych intelektualnie) jest tylko dowodem na to jak żałosne i zasciankowe miejsce to jest ten targowek… jaka dzielnica takie graffiti

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 13:19

  My robimy dobre grafy co nie?! ASO BAKS GTW BOSS I W OGOLE GRAFIT BOJE

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 13:21

  p.s. Z tego co mi wiadomo do „poye” sam chodzi po targowku i bazgroli albo bazgrolił napewno jakies bochomazy co w Jego mniemaniu są pewnie sztuką… Zapewne dlatego odnajduje się w tym „fascynującym” temacie…

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 13:32

  wogle wypisywanie ciągle że Gro*** I Kor*** to skonczeni frajerzy jest bez sensu bo o tym to już od ładnych paru lat cała dzielnica wie i żadne napisy nie są już potrzebne…

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 13:38

  to nie gangstery to jakies frajery…

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 14:45

  poye to toj

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 16:32

  POYE najgorszy tojuch! bazgroli jak baba

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 17:51

  Pepuś to żaden sprzedawczyk , konfident czy frajer . Anek to skończone dno , poszedł na 60 . Dłuski też frajerzy , Kornatka także . tyle w temacie . A mówienie że ktoś jest puleptem jest śmieszne.

 • 10 sierpnia 2013 o godz. 20:42

  Pepe to rozjebus, daje na „szkatółowych”

 • 11 sierpnia 2013 o godz. 18:15

  Anita W*** obecny szlauf PEPEGO -czyli Piotra P. Ona Wam powinna powiedzieć najwięcej, ponieważ ru*** ją wszyscy wyżej wymienieni Panowie z Targówka. czyt. Anek, kornatka, pepe i wszyscy jego koledzy. Pozdrawiam

 • 11 sierpnia 2013 o godz. 18:23

  popieran przedmówce, jeb*** ze to szlauf,najgorsze zę dała przy zatrzymaniu pepego.

 • 11 sierpnia 2013 o godz. 18:33

  Ha ha, a doczytal ktoś do końca ten art? Na wszystkie zabazgrae bloki na TGK policja prowadzi postępowanie w sprawie JEDNEGO, hahaha

 • 11 sierpnia 2013 o godz. 20:50

  Najlepsze pozdrowienia od fajstka chciałbym pozdrowic swoich znajomych,ziomków z osiedla i calą szkołe 47 ps. nie mam waszych zwijek…:P

 • 11 sierpnia 2013 o godz. 21:08

  WIEM ŻE JESTEM ROZJEBUNDĄ I DOBRZE MI Z TYM :) I NIE GADAJCIE JUŻ WIĘCEJ NA MNIE BO MNIE MĘCZYCIE. WSZYSTKICH WAS SPRZEDAM. TAKIE JEST ŻYCIE. POZDRAWIAM. ADRIAN G.

 • 11 sierpnia 2013 o godz. 21:14

  Kocham Cię Anek za Twoją szczerość!Pozdro.

 • 11 sierpnia 2013 o godz. 21:15

  Masz jaja chłopie, Anek trzymam za Ciebie kciuki.

 • 11 sierpnia 2013 o godz. 22:42

  Patologia :(

 • 11 sierpnia 2013 o godz. 23:17

  hahahaha Anek daj pokój z niej chcesz zrobić ku**e a z niego frajera hahhahahah żal mi ciebie chłopie. Deprecha cie łapie?

 • 12 sierpnia 2013 o godz. 01:29

  no i dobrze, jakby anek, kor*** czy inny ktoś nie miał kogo sprzedać to by siedział cicho, a tak.. jak się szponci to się siedzi, ryzyko zawodowe – takie życie, niech daje wszystkich jak leci, trochę spokoju będzie :)

 • 12 sierpnia 2013 o godz. 06:45

  Sprzedam wszystkich wynajmujących mieszkania na lewo,na Zaciszu i w Ząbkach,oklejajcie dalej przystanki (pokoje dla panów) i spodziewajcie się w najbliższym czasie kontroli ze skarbówki.

 • 12 sierpnia 2013 o godz. 10:08

  Tak z ciekawości ANEK to kto załatwił ci to że na taksówce jeżdzisz skoro potrzebny jet dokument o nie karalności ?

 • 13 sierpnia 2013 o godz. 17:40

  szkatulowe mordeczki haha banany typu kor***, karolek, zengi i tych dwuch braci z kobylki darus i marus co niby jeden z nich sie nie*** haha takie mordki mogly byc tylko u szkatulowych czyli zbieranina wszystkich mordeczek !!! Ulubionym miejscem owych mordeczek byl klub na alejach number one gdzie co chwila dj oglaszal pozdro od mordki szkatulowej dla wszystkich szkatulowych. I taka to byla MAFIA ze wiekszosc pseudo gangsterow od szkatulowych sie roz***. Pozdro dla samego szkatuly ktory poszedl na samogwalt „samoukaranie” hahaha jaki szef tacy podwladni haha Anek parowa dojezdzana pod celą !!!

 • 13 sierpnia 2013 o godz. 17:45

  sterydki się skończyły to i nasze koty osiedlowe zaczeły się kończyć … ja pierd… banda fraje… i nic więcej.

 • 13 sierpnia 2013 o godz. 23:34

  Rzenada

 • 13 sierpnia 2013 o godz. 23:35

  Rzenada

 • 13 sierpnia 2013 o godz. 23:38

  Wasze „rzenada ” to sie pisze przez samo „Ż” , i to jest wlaśnie żenada jakie barany tu pisza…..chciał być mądry a wyszedł na głupka

 • 13 sierpnia 2013 o godz. 23:41

  i jeszcze myśli idiota że wszyscy pomyśla ze to kilka osób pisze , jak to wiadomo że to jeden …..skąd się tacy biorą? hahaha

 • 13 sierpnia 2013 o godz. 23:44

  Polecam piosenkę o konfiturach która jest o pseudo gangsta a le to trzeba wysłuchać i wszyscy będą wiedzieli kto jaest farmerem mm mm mm mm mm przez duże f ,anek kor*** Patryk i reszta to *** którzy naklamali na kolegów żeby własna d*** ratować ,nie klamcie a jeżeli mowicie prawdę to podajcie się na badanie na wiarografie *** a nie liczycie na ślepa temide .

 • 14 sierpnia 2013 o godz. 11:55

  ja tak nawiazujac do tematu „ani” czyt.anek z janinowki chcialbym pogratulowac panom z „wawa taxi” nowego kolegi
  prosze zapinajcie od teraz pasy i nie przekraczajcie dozwolonej predkosci bo czujne oko resortu czuwa a ma teraz informacje z „pierwszej reki”
  ps kor*** sprzedal to fakt natomiast mial na tyle godnosci ze zniknol z osiedla z oczu natomiast nasza kochana „ANIA” nie dosc ze zostala na osiedlu to jeszcze zostal taxi nr 1 szok ale jak to mowia szanuj swojego konfidenta bo zawsze mozesz miec gorszego
  kochamy cie aneczku z janinoweczki

 • 14 sierpnia 2013 o godz. 12:26

  anek nasz sasiad parkuje na kopercie moze moglbys tam cos ogarnac na motyckiej u kolegow moze jakis mandacik lub chociaz pouczenie zreszta nie bede cie uczyl ty wiesz jak to zalatwic najlepiej

 • 14 sierpnia 2013 o godz. 12:36

  panie panowie z targowka a moze jakas inicjatywa spoleczna np zamiana nazwy ulic z motyckiej na anka konfidenta

 • 14 sierpnia 2013 o godz. 12:50

  chialbym pozdrowic mame tate i rodzicow

 • 15 sierpnia 2013 o godz. 15:23

  POLSKAAAAAAAAAAAAAAA BIALO CZEEEEEEEEERWOOOOOOOONIIIIIIII

 • 15 sierpnia 2013 o godz. 22:15

  A nie mogą sobie tego na ryjach wytatuować? Informacja była by czytelna i mniej syfiasto by było na ulicach.

 • 16 sierpnia 2013 o godz. 14:14

  temat o konfidentach a nikt nie napisał o mielcarzach..

 • 16 sierpnia 2013 o godz. 20:32

  cytat, ANEK: „ja zacząłem narkotyki na Targówku i ja je skończę”. Gratulujemy koronnego. oby mu pękł odwłok.

 • 18 sierpnia 2013 o godz. 23:29

  Nie wiele wiecie a piszecie jak byście znali temat. Anek to klawy gość i go popieram w całości. A na murach maże brat pepego. Wiem to z pewnością !!!!!!!!!!!!!!

 • 18 sierpnia 2013 o godz. 23:31

  Do „Lolka” – coś słyszałeś ale nie do końca. Nie w tym kościele dzwonią …..!!!!

 • 18 sierpnia 2013 o godz. 23:59

  GDYBYM MOGLABYC MEZCZYZNA JEDEN DZIEEEEEN PEWNIE BYLABYM JAKIMS FRAJEREM TYLE O FACETACH WIEEEEM CHCE BYC JEDNYM Z NICH

 • 19 sierpnia 2013 o godz. 22:45

  Mało wiecie a się wkrótce dowiecie PEPE też się rozkręca i zobaczycie, daje jeszcze dwa trzy miesiące aż minie pół roku od jego zatrzymania i zobaczycie jak z niego i Zęg*** powjeżdżają o 6:00 Kolorowych snów życze i nastawice sobie budziki na 5:40 aby chociaż zęby umyć.:)

 • 20 sierpnia 2013 o godz. 22:39

  Nie gadaj jak nie wiesz… jak się rozkręci jeden z drugim to wtedy pogadamy, na razie nic nie wiadomo

 • 20 sierpnia 2013 o godz. 22:40

  ludzie zawsze gadają, zawiść i zazdrość :)

 • 21 sierpnia 2013 o godz. 09:59

  „Pestka” – Rozwiń bardziej temat…

 • 22 sierpnia 2013 o godz. 17:37

  Przepraszam chlopaki Anek

 • 22 sierpnia 2013 o godz. 17:46

  Widze ze panów Mercedes drazni na obwodnicy :)

 • 22 sierpnia 2013 o godz. 17:57

  Skoro uwazacie sie za charaktermiakow czemu go nie dojedziecie? Z pedzlem w reku jestescie mocni? Zaden z was do niego nie podejdzue i mu tego nie powie. Pseudo prawilniaki Banda Kasztanow i tule w tym temacie pajace

 • 25 sierpnia 2013 o godz. 19:32

  :) Jeb…. WAS WSZYSKICH !!!! :)

 • 26 sierpnia 2013 o godz. 21:19

  i tak njalepsze sa plotkujace malolaty „anka jeszcze nie dojechali bo nosi bron”, „anek ma noz w skarpecie” hahaha

  Taka prawda, że każdy z tych konfidentów niejednokrotnie przechadzał się beztrosko po Tgk i nikt ich nie dojechał, a napisy na murach po nich spływają… Szkoda roboty malujących i murów Targówka. Nie szpećcie dzielnicy, załatwcie to jak dorośli, a nie jak dzieci z gimnazjum.

  Ktoś wyżej cytował słowa Anka, który chwalił się, że zaczął narkotyki na Targówku… Narkotyki nawet na jego Janinówce były jak Anek na chleb mówił pep. tyle w temacie pseudogangsterów, którzy mogą tyle co wyszczekają.

 • 1 września 2013 o godz. 22:38

  Po artykule ilość tych żałosnych wpisów jeszcze wzrosła. Teraz są już chyba na każdym bloku w TGK. Kilku opóźnionych umysłowo gnoi zamienia dzielnicę w ściek i nikt nie reaguje, ani policja, ani straż miejska, ani mieszkańcy…

 • 19 września 2013 o godz. 10:42

  a gdzie ten cały Karolek bandyta nr1? haha

 • 21 września 2013 o godz. 05:36

  Czy napis KOCHAM KASKE tez jest antysemicki i nalezy go zamalowac.To tylko w kwestii formalnej.

 • 26 września 2013 o godz. 02:52

  karol sprzedaje truskawki! kapusta

 • 26 września 2013 o godz. 17:13

  karol…haha co on robi gdzie sie podział tak go wszedzie pełno było haa

 • 1 października 2013 o godz. 01:30

  Co sie dzieje z kom*** i dob*** oraz cyp*** ??

 • 1 października 2013 o godz. 13:17

  kom*** dalej zawód syn kasa i samochodzik tatusia hah el banditos

 • 4 października 2013 o godz. 12:17

  Anek rozkleil sie juz z wawa taxi ciekawe dlaczego? Czyzby ktos go podje.bal? Trzeba byc prawdziwa gnida zeby probowac byc gangsterem a potem nie brac za to odpowiedzialnosci.. Trzeba byc najgorsza kur.wa zeby sprzedawac tych ktorzy ci fraj.erze pomagali jak mozesz sobie konfituro spojrzec teraz w twarz???? Chlopakow ktorzy tobie smieciu pomagali kiedy juz siedziale wje.bales w bagno! czy to jest twoja wdziecznosc za pomoc? Ch ci du.pe anek jestes smieciem oczywiscie ja nie powiem ci tego prosto w oczy bo jestem zwyklym szarym czlowiekiem a po drugie za prawde o tobie pojdziesz i powiesz na psach ze i ja tez bralem od ciebie towar! Na kazdego tak frajerzyno dajesz nawet jak ktos ci zalazl za skore je.bac cie

 • 27 października 2013 o godz. 18:24

  Poleca Książkę Przedsiębiorstwo Holokaust Budzimy się Polska Racja antypolonizm to jest temat !

 • 23 listopada 2013 o godz. 18:56

  To chamsto wyszlo na mury i dewastujo te mury, elewacje.slogany z dawnej grypserki. Pod celami za komuny te slowa to były bluzgi , zwioznae z ustalonymi kodami „ludzi”. Co to za „mafia” ? ,SPECNAZ szybko tych gnojkow by załatwial, i wio do kolonii karnej do nieogrzewanych cel.Tam nie jeden ten „gansterka” zwany, stałbyn siem nie urkem a PIETUCHEM. Słowa cwel, frajer to nie kazdy mogł nim zostać, tylko ci co to szli do „wora” i szamanie na bardaszce.

 • 25 listopada 2013 o godz. 12:03

  Władzio co na forum bajerę podkręcasz? Jaki specnaz jaka kolonia karna gdzie ty żyjesz,ogarnij się! Co ty specnaz i pietuch piszesz dużą literą to masz do nich szacunek? Przestań się pruć!!!

 • 28 listopada 2013 o godz. 10:52

  Ty, to pnie prucie , nie pouczaj, to tak dla przypomniena a tym cwaniczkom.Psy hodujesz czy raczej suki ? Sturba suka.Wiesz, obierki pod brama ? Kumasz? Pucujcie siem barany,i nie żencie bałachu tutej.Brak szacunu na ulicy nie widze,naszrmowali pasy na zicher, oby nie buli na „krancowce”.Tylko solo, bo solo to honor w bojce.

 • 28 listopada 2013 o godz. 11:08

  Bajerkem mozesz podkrencac , to taka moda w internecie, a „kody” pozostały w zakamarkach .

 • 29 listopada 2013 o godz. 10:07

  ja pierd.. co za pajac ..

 • 4 grudnia 2013 o godz. 12:06

  WLADZIO ssij ogora i zamknij pysk bo jestes tu nikim mozliwe ze taka sama kur.wa jak ten caly anek ktory jest zwyklym smieciem

 • 11 stycznia 2014 o godz. 01:29

  Kto czytał Wiecha ? Stefan Wiechecki WIECH !
  Szanowna Ferajna detalicznie ogarnia ?
  W żelem szarpane za włoski kaligrafy !

  Kumacie KTO TO Czy Macie za daleko do Łba

 • 20 stycznia 2014 o godz. 23:09

  Walery Wątróbka wali z prostackiej ferajny grafitowej Proszę Szanownej zgraji szczeniak 5 letni kaligrafują ładniej i bez błędów !

  Ani autory mądre ani cwane cwe(L)owe Honorowe ni to ładne ni splendoru dodaje Targówkowi Pompa Beka młodzieżowo za aótoruw eeheheheheheheh

 • 22 stycznia 2014 o godz. 20:15

  No to sie chłopaki popisali :) gangsterka w morde jeza! Zalosne! PEPE trafil pierwszy a braciszek jego dupe r….. nic mu i te napisy niedaly! Dla zaintersowanych chetnie podam linki do jego dziewczyn,taki niepozorny a jednak niezly Casanova. pozdro dla Anka! Szacun Mistrzu!!!!

 • 29 stycznia 2014 o godz. 13:45

  Jedyna kobieta Michała jestem JA i nie ma żadnych innych wiec nie pier*** mi tu o jakiś kochankach jego !!! Nie wiesz a się wypowiadasz

 • 29 stycznia 2014 o godz. 22:04

  Hmmm widzę ze coraz częściej wypowiada się tu pan anek. Bo nikt normalny nie pochwala takiego frajerstwa. Mistrzem to jest ale opowiadaniu bajeczek. Ciekawe czy takie same będzie opowiadał swojemu synkowi Dominikowi. CIEKAWE CZY BĘDZIE DUMNY Z TAKIEGO TATY :) POZDRO

 • 29 stycznia 2014 o godz. 22:18

  JAKIE TO CHORE ZEBY DZIECKO W TO MIESZAC!!! LUDZIE CO TU DZIECIAK WINIEN! ANEK TO KLAWY GOSC I TO UDOWODNIL! NA TO JAK O NI MOWIA! A CO DO CHUDEGO TO SIE WKROTCE OKAZE CZY MIAL JEDNA CZY 11. NAPEWNO 3 SZTUKI I TO NIEZLE, JEDNA OD DRUGIEJ LADNIEJSZA!

 • 29 stycznia 2014 o godz. 22:28

  Anek masz chwile swojej sławy swoje 5 min – ale pamiętaj do czasu …… Ty się zemsciłeś na moim Michale…. karma zawsze wraca

 • 30 stycznia 2014 o godz. 09:18

  wy złodzieje,nieroby,bandyci,jeszcze się tu produkujecie,jeszcze was nie wyłapała policja???złapie za mordę i będziesz zlizywał te wszystkie napisy z murów,do końca życia będziesz zapier.na remonty elewacji!

 • 30 stycznia 2014 o godz. 15:25

  No niestety ale na dzieciach się zawsze takie rzeczy odbijają, może nie teraz bo jest mały, ale dziecko dorasta..

 • 30 stycznia 2014 o godz. 15:39

  Klawy gość? Udowodnił to tym jak o nim mówią?
  No to klawy frajer z niego w takim razie bo tylko tak o mim mówią „frajer”

 • 13 lutego 2014 o godz. 18:49

  Anek taki GANGSTER ze kiedys jezdzil w telepizzy. hahahahhahahah

 • 30 czerwca 2014 o godz. 23:24

  KOCHAM CIĘ ANEK <3

 • 17 lipca 2014 o godz. 11:44

  dajcie link do zdjecia/profilu tego Anka

 • 19 listopada 2014 o godz. 15:06

  kolejne aresztowania! dzięki analek

 • 19 listopada 2014 o godz. 15:07

  „POINFORMOWANY:) napisał(a):
  19 sie 2013
  22:45
  Mało wiecie a się wkrótce dowiecie PEPE też się rozkręca i zobaczycie, daje jeszcze dwa trzy miesiące aż minie pół roku od jego zatrzymania i zobaczycie jak z niego i Zęg*** powjeżdżają o 6:00 Kolorowych snów życze i nastawice sobie budziki na 5:40 aby chociaż zęby umyć.:)”

  niewiele się pomylił..

 • 19 listopada 2014 o godz. 20:37

  Kto tym razem?

 • 21 grudnia 2014 o godz. 19:27

  anek to jeszcze żyje

 • 20 stycznia 2015 o godz. 08:58

  danuta tym razem

 • 8 lutego 2015 o godz. 13:43

  ANEK ZYJE I MA SIE DOBRZE A RESZTA PUCHE GRZEJE I SUPER CHCELI KOZAKOWAC A TERAZ WYROKI BEDA ODSIADYWAC :) POZDRO DLA TYCH PEDALOW BRACI P

 • 13 lutego 2015 o godz. 16:22

  Targowek to Warszawskie Campton huehue…
  Bawcie sie dzieciaki, szalejcie, bo pozniej z wozkiem bedzie ganiac i wspominac.
  A i o kopertach pamiętać jak chcecie sie bawic.

  I pisac tu! Komentarzy ma nie byc konca.

 • 14 lutego 2015 o godz. 22:12

  ten pepe to już chyba jest na wolności i się wozi lexusem matki swojej dziewczyny napompował się jak angelina joli istny frajer

 • 14 lutego 2015 o godz. 23:56

  I On jak i jego dziewczyna jacys tacy napompowani, „Wielka klata i wielka sraka ” w zwyklym aucie by sie nie zmiescili, dlatego lexusem musza sie wozic….KAROLEK ale zes pseudo nowe wymyslil dla nich.:)

 • 12 lipca 2015 o godz. 21:09

  o jaki karolku mowa? karoluch jest wielu karus?fredi? czy może jescze jakis inny? a didi co powiecie o didi marcinie z pekinu biezuńskiej? anek frajer cwel, konratka tez, dłuski i od jakiegos czasu pepe a didi marcin? a uchel jacek z ząbek ma firme kurierska dokładnie jego siostra jest włascicielka a on kierownikeim czy kims takim a podobno nadawał czy nadaje cały czas na chlopakow z mokotowa.

 • 20 lipca 2015 o godz. 11:49

  gdzie karolek z marek jest?

 • 22 lipca 2015 o godz. 23:36

  karolek to jest w poznaniu i prowadzi sklepy

 • 22 lipca 2015 o godz. 23:40

  pepe znowu poległ z narkotykami 2 tygodnie temu ale dziwnym trafem sankcji nie dostał dziwne można się domyśleć dupsko pękło temu pajacowi wozi się tym szrotem lexusem matki Anity

 • 23 lipca 2015 o godz. 12:53

  ja tam słyszałem że wzioł korone i sie ukrył a nie tam zadne sklepy

 • 25 lipca 2015 o godz. 14:32

  pepe to istny frajer jak i jego brat Michałek

 • 25 lipca 2015 o godz. 14:51

  widziałem Zengiego tydzień temu wygląda jak daun spasła się morda teraz to prawilny tatuś pamiętam go jak latał z karolkiem wspólnicy wielcy i co teraz karolek sypie na kolegów ale zengi ponoć nie lepszy też pobrał samoukarania w sprawach jedno guwno z nich a śmierdzą wszyscy na odległość a bujają się a póżniej pryk pryk na komendzie

 • 3 sierpnia 2015 o godz. 23:00

  Karolek żaden koronny zwykła 60 tka handlował warzywami swego czasu

 • 23 sierpnia 2015 o godz. 08:48

  Powiem Wam co jak co ale ja tam tęsknie za tamtymi czasami…Fajnie było popatrzeć jak Anek sie pręży z kolesiami ubranymi w TN, fajnie było spotkać Karolka w NUMBER ONE, fajnie było minąć się z BMW KORNATKI, i gdzieś tam sie ZĘGI PRZEWINOŁ mordeczka okrągła, a to KASZANKA poszalał po pierwszych wakacjach jakoś tak inaczej było sie działo cos było cos widac a teraz….gnoje zapier….ją dopalacze po 10 zł i rżną kozaków a po kopie na łeb padł by jak mucha…

 • 2 kwietnia 2016 o godz. 09:07

  Prawda brakuje tego ;)

 • 18 grudnia 2016 o godz. 21:59

  Anek, Pepe przejedźcie się gnojki do Duchnowa na Wspólną naprzeciwko takiego ogrodniczego kora,kwiatki,bratki….żółty dom. trochę wam się we łbach rozjaśni kto grafiti na was smarował :)

 • 18 kwietnia 2017 o godz. 09:35

  Prawda jest taka że konfidenci teraz jeżdżą i się lansują fajnymi samochodami i mają w dupie co kto o nich myśli. Ten Patryczek chodzi w garniturkach i jeździ nowym Audi rs7 za 800tys. Więc chyba frajerów się źle nie żyje

 • 19 września 2017 o godz. 19:49

  Anek ma nowe BMW X5 M za ponad 600 tys zł

 • 20 września 2017 o godz. 11:45

  Anek mieszka na Wilanowie i ma kilka samochodów i kilka restauracji widuje często go nowymi autami luksusowymi nikt nie powie że 60 tką źle się powodzi…

 • 20 września 2017 o godz. 11:54

  Każdy *** z was na te 60 tki a tak na prawdę każdy im pozazdrościć może że poszli na współpracę z organami i nie popełniają przestępstw i dobrze się im żyje po prostu mają coś w głowie a nie jak ci zazdrośnicy z Targówka tylko napisy na nich robią i niszczą elewacje żenada panowie pokażcie troszkę więcej klasy bo oni potrafią coś osiągnąć w życiu ja nie potępia takich ludzi a reszta udaje nie winnych wszyscy mają za pazurkami i to grubo a udają świętoszków ja znałam Anka kornatkę Dobrowolskiego i innych z tego towarzystwa dobrze pozdrawiam was i całuję gorąco Głównie Anka….

 • 20 września 2017 o godz. 17:34

  Do Marta: jesteś taka sama patologia jak oni. Weź *** się w ten pusty czerep.. może coś ci się poprawi chociaż wątpię. Patole podziwiają patoli…

 • 29 listopada 2017 o godz. 10:24

  Nie no mafia podwórkowa.Pisza na murach a później składaja na siebie skargi na psach.do czego to doszło?KONIEC ŚWIATA.

 • 28 czerwca 2018 o godz. 21:35

  Dajcie linki do FB: Zęgiego, Karolka i reszty. A co z bracmi Cybsami?

 • 21 marca 2019 o godz. 09:41

  Cisza…

 • 30 listopada 2019 o godz. 09:49

  Znane są komuś losy wyżej wymienionych panów gangsterów?

 • 4 stycznia 2020 o godz. 01:08

  Pepe to konfident

 • 28 marca 2020 o godz. 12:57

  Zengota zaczął się pruć parę tygodni temu. Zapinajcie pasy chłopak.

 • 22 lipca 2020 o godz. 14:46

  PIOTR P ps. PEPE TO CICHY WSPÓŁPRACOWNIK CBŚ WYSTAWIA WSZYSTKICH WIDZIAŁEM TĄ RURĘ KILKA RAZY POD CBŚ OKRZEI

 • 18 sierpnia 2020 o godz. 17:11

  To chyba najdłużej komentowany artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.