Otwarcie nowego klubu na Bródnie | | targowek.info

Otwarcie nowego klubu na Bródnie

W piątek na tyłach pawilonu przy Krasnobrodzkiej zacznie działać nowe miejsce dla rodzin z dziećmi.

 

Klub dla rodzin będzie prowadziła Fundacja Mamy Moc. Ma to być miejsce, w którym rodzice będą mogli porozmawiać ze sobą, a dzieci wspólnie będą się bawić. Czyli coś jak plac zabaw, tylko pod dachem. Sami organizatorzy tak opisują świetlicę:

Klub dla Rodzin to miejsce dla rodzin z dziećmi lub oczekujących na dziecko, w którym oferowane są zajęcia ogólnorozwojowe, warsztaty, grupy wsparcia, konsultacje, wykłady. Podstawowym zadaniem Klubu jest organizacja miejsca i przestrzeni wymiany doświadczeń, wsparcia, spotkań dla rodzin z małymi dziećmi.

Targówek, jako jedna z niewielu dzielnic Warszawy, nie ma swojego Klubu dla Rodzin. Dlatego grupa mieszkańców Targówka zorganizowała się i uruchamia Klub dla Rodzin „Mamy Miejsce” na Targówku. Będzie to okazja do spotkań w gronie osób o podobnej sytuacji życiowej, skorzystania z różnego rodzaju zajęć adresowanych zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Większość spotkań będzie zorganizowana tak, by można było uczestniczyć razem z dzieckiem.

W programie piątkowego otwarcia organizatorzy zapowiadają m.in. „przedświąteczne atrakcje dla najmłodszych, a dla dorosłych okazja do rozmowy przy filiżance herbaty o wielu ciekawych pomysłach i projektach”.

Otwarcie Klubu dla Rodzin „MAMY MIEJSCE”
Piątek, 14 grudnia 2012 r., godz. 10.00
ul. Krasnobrodzka 11
e-mail: mamymiejsce@mamymoc.pl; www.mamymoc.pl

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

3 komentarzy na temat “Otwarcie nowego klubu na Bródnie

  • 13 grudnia 2012 o godz. 12:02

    no tak… na tej dzielnicy tylko coś takiego może powstać.. tylko i wyłaącznie prorodzinna polityka pisu…tworzyć nowych podatników.. idźcie i się rozmnażajcie – w waszej dzielnicy widzimy nadzieję w tym obszarze. Tylko na targówku też mieszkają ludzie samotni a nawet SINGLE !!! Co dla nich? kolejne przedszkole dla dorosłych?

  • 13 grudnia 2012 o godz. 20:58

    beznadziejne miejsce. nie ma na to popytu, ale kase ktoś pod stołem zgarnął

  • 19 grudnia 2012 o godz. 09:47

    A ja się cieszę, nie będę musiała jeździć z dzieckiem na bielany!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.