Factory Annopol prawie gotowe [ZDJĘCIA]

18
Share

Znamy wreszcie datę otwarcia nowego centrum handlowego na skraju Bródna: to już niedługo!

Gdyby publiczne inwestycje powstawały tak szybko jak prywatne galerie handlowe, już dawno mielibyśmy w naszej okolicy przynajmniej trzy obwodnice i tuzin nowych przedszkoli. No, ale dróg i przedszkoli zbyt wielu nie ma, za to Factory Annopol – wielki outlet odzieżowy, którego budowa zaczęła się mniej niż rok temu – jest już niemal skończony!

Zbudowany tuż za wiaduktem ul. Rembielińskiej po białołęckiej stronie Trasy Toruńskiej budynek o powierzchni handlowej 19 700 m², oraz parking na 800 samochodów, są gotowe w jakichś 90 procentach. Kończy się układanie elewacji zewnętrznej oraz prace wykończeniowe wewnątrz centrum (m.in. układanie posadzek, wewnętrznych ścian i instalacji). Niedługo w 122 sklepach i punktach usługowych zaczną urządzać się najemcy – wśród nich m.in. Tommy Hilfiger, Lee Cooper, Levis, Cross Jeans, Big Star, Tom Tailor oraz Nike, która podpisało umowę z centrum dosłownie kilka dni temu.

Termin otwarcia outletu obok Bródna łatwo zapamiętać: to 13 marca 2013 r. A zanim wybierzecie się tam na zakupy, zobaczcie jak Factory Annopol wygląda w środku teraz.

fot. Neinver Polska

fot. Neinver Polska

fot. Neinver Polska

fot. Neinver Polska

fot. Neinver Polska

fot. Neinver Polska

fot. Neinver Polska

fot. Neinver Polska

18
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx