Zaginęło dwoje mieszkańców ul. Złotopolskiej [AKTUALIZACJA]

5
Share

Ta historia może się źle skończyć, jeśli więc widzieliście gdzieś na Targówku 81-letniego Jakuba Olszewskiego i 47-letnią Annę Olszewską, koniecznie poinformujcie policję.

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują dwoje zaginionych, ojca i córkę: 81-letniego Jakuba Olszewskiego i 47-letnią Annę Olszewską. Oboje mieszkają przy ul. Złotopolskiej 15.

Jakub i Anna wyszli razem wczoraj (04.11.2013r.)  około godz. 10:00 z domu, żeby udać się do rodziny przy ul. Rozłuckiej na Pradze Południe. Mieli przemieszczać się autobusami linii 517, następnie 158. Do celu nie dotarli.

Na co dzień są nierozłączni, a mimo różnicy wieku, to ojciec bardziej opiekuje się córką, gdyż Anna Olszewska jest upośledzona umysłowo. Niestety, z kolei Jakub Olszewski cierpi na chorobę Alzheimera i cukrzycę. W przeszłości ojciec i córka „ginęli” już na kilka godzin.

Rysopis zaginionego mężczyzny: wzrost 166 cm, waga 66 kg, szczupły, włosy siwe, proste, oczy niebieskie, cecha charakterystyczna to niezagojona rana po zabiegu chirurgicznym po lewej stronie nosa. Ubrany był w kurtkę czarną puchową, pikowaną, spodnie szare i ciemną czapkę.

Rysopis zaginionej kobiety: ma wzrost 153cm, waga 72kg, otyła, włosy siwe, proste, krótkie, oczy niebieskie. Ubrana była w kurtkę granatowo – żółtą z napisem na plecach „Michigan”, buty sportowe koloru różowego, beret koloru różowego, przez ramię miała przewieszoną torebkę małą skórzaną, czarną, z którą nigdy się nie rozstawała.

Osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osób zaginionych proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek tel. 22 60 386-19, z dyżurnym Komisariatu Policji tel. 22 60 381-71, lub numerem alarmowym 997 lub 112.

fot. policja

fot. policja

***** AKTUALIZACJA *****

Dobre wieści: we wtorek po południu, półtorej doby od zaginięcia i po kilku godzinach poszukiwań, Jakub i Anna Olszewscy zostali odnalezieni! Zauważył ich jeden z przechodniów aż na… Ursynowie. Jak informuje policja, starszy pan oraz jego córka są w dobrej kondycji i już wrócili do rodziny.

5
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx