Mistrzostwa Polski w… Monopoly

1
Share

W weekend podczas zakupów w centrum handlowym na Głębockiej możecie tracić na tłum ludzi grających w planszówki. To ogólnopolski finał gry w Monopoly.

 

Monopoly, słynna na całym świecie gra planszowa o handlu nieruchomościami, może być przyjemną rozgrywką w gronie rodziny lub przyjaciół – i może też być sportem, w którym zawodnicy walczą o całkiem niezłe nagrody.

Dziś i jutro w Atrium Targówek, czyli centrum handlowym przy ul. Głębockiej na Bródnie, odbywa się turniej finałowy polskich mistrzostw w tę grę (eliminacje odbyły się wcześniej w innych miastach).

29 sierpnia na terenie centrum odbędą się półfinały. Z kolei gracze zakwalifikowani do wielkiego finału zmierzą się w ostatecznej grze 30 sierpnia. Rozgrywka odbędzie się na głównej planszy Monopoly pod okiem profesjonalnych sędziów. Zwycięży zawodnik, który doprowadzi przeciwników do bankructwa.

Stawka jest wysoka, bo zwycięzca zawodów z Targówka pojedzie na finał Mistrzostw Świata Monopoly do chińskiego Makao, gdzie zmierzy się ze zwycięzcami z całego świata. Tam będzie miał szansę zdobyć w nagrodę ponad 20 tysięcy dolarów!

Przez cały weekend w godz. 12:00 – 19:00 klienci Atrium Targówek będą mogli nie tylko kibicować zawodnikom, ale sami także skorzystać z bezpłatnych atrakcji. Chętni będą mogli zmierzyć się w grze na wielkoformatowej planszy w rozmiarze… 7 x 7 metrów. Będą też liczne zabawy w strefach animacyjnych, w których będzie można pograć w różne edycje gry Monopoly lub wykreować nowe barwy pionków. Uwaga, łasuchy: zaplanowano stoisko z bezpłatną watą cukrową!

zdjęcie: Flickr/W. Warby

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx