Przejazd na Zabranieckiej zamknięty na tydzień | | targowek.info

Przejazd na Zabranieckiej zamknięty na tydzień

Kolejarze remontują tory.

 

Pociągi i wagony widzimy tam raczej rzadko. Natomiast znacznie częściej na przejeździe kolejowym na ul. Zabranieckiej telepią się kierowcy samochodów. Teraz ich komfort ma się poprawić.

PKP zapowiedziało gruntowny remont tego przejazdu. Związany jest on jednak z całkowitym zamknięciem ulicy Zabranickiej w jego okolicy na cały tydzień.

Od dzisiaj (piątek, 22 listopada) od ok. godz. 22 do następnego piątku (29 listopada) przejazd przez tory kolejowe na Zabranieckiej będzie całkowicie zamknięty. Kierowcy jadący od strony Trasy Świętokrzyskiej nie będą mogli przejechać w stronę Rembertowa.

Objazd jest możliwy tylko jeden: ulicami Księcia Ziemowita, Rzeczną i Księżnej Anny (uwaga, skrzyżowanie Zabranieckiej z Ziemowita jest bardzo niebezpieczne – tylko wczoraj były na nim dwa wypadki).

Takim samym objazdem pojadą dwa kursujące tamtędy autobusy: 138 i N16.

Linia 138 pojedzie w obu kierunkach: BOKSERSKA – … – Naczelnikowska – Księcia Ziemowita – Rzeczna – Księżnej Anny – Zabraniecka – … – UTRATA. Zaś N16 (tylko w kursie wariantowym z podjazdem na Utratę): PKP ZACISZE-WILNO – … – Zabraniecka – Księżnej Anny– Rzeczna – Księcia Ziemowita – Naczelnikowska – … – DW. CENTRALNY.

 

zdjęcie: przejazd kolejowy na Zabranieckiej, w tle fabryka Procter & Gamble / fot. Google Maps

PRZECZYTAJ TEŻ:

16 komentarzy na temat “Przejazd na Zabranieckiej zamknięty na tydzień

 • 22 listopada 2019 o godz. 09:44

  news życia :)

 • 22 listopada 2019 o godz. 09:44

  Apokalipsa przez tydzień!!!! Przecież ten przejazd był remontowany bodajże 2 lata temu. Chore to wszystko. Radzymińska zakorkowana od Łodygowej do Targowej, Ks. Ziemowita, korek do Ząbek. Tak trzymać!!!

 • 22 listopada 2019 o godz. 09:46

  Przepraszam źle napisałem, remontowany przejazd był na Bukowieckiej, co nie zmienia faktu, że Zabraniecką do Naczelnikowskiej nie da się dojechać, wszyscy będą skręcali w Rzeczną do Ks. Ziemowita

 • 22 listopada 2019 o godz. 10:21

  Przejazd? Na Bukowieckiej? Remontowany? Jakoś nie zauważyłem tego faktu :D

 • 22 listopada 2019 o godz. 10:53

  Do KT: bo on tak był remontowany, żeby nie było widać, że był

 • 22 listopada 2019 o godz. 17:48

  Zgadzam się zero pomyślunku i koordynacji prac, przecież przez tyle czasu naczelnikowska i zabraniecka były zamykane, to nie można było tam poprawić tego przejazdu. Z resztą ciekawostka, żeby poprawić sam przejazd przez tory to potrzeba aż tydzień czasu. Porażka, ostatnio z tymi inwestycjami i remontami. Wrażenie jest że tego nikt nie koordynuje i kontroluje, robią jak chcą :(.

 • 23 listopada 2019 o godz. 00:56

  Niestety miasto nie ma nic do przejazdów, więc nie mam mocy sprawczej by to skoordynować. Przejazd drogowo-kolejowy (mimo, że to skrzyżowanie drogi publicznej i drogi kolejowej 50% / 50%) znajduje się w całości w gestii PKP PLK. PLK nawet chętnie podzieliłaby się odpowiedzialnością, ale miasta nie za bardzo tego chcą bo to koszt…

 • 23 listopada 2019 o godz. 13:36

  Na tazie zgodnie z prawem miasto nie ma nic do przejazdów w poziomie drogi. Tylko PKP może za nie odpowiadać.

 • 23 listopada 2019 o godz. 15:51

  Uszkodzony przejazd i nic nie robią, źle. Zamykają by naprawić, źle. Ja wiem, że piszący w takiej formie to idioci i by zrobili to na pstryknięcie palca. Albo na czarodzieja za pomocą czarodziejskiej różdżki. I nie ma znaczenia, czy miastowy, czy wiejski. Poziom zidiocenia się dawno wyrównał.

 • 23 listopada 2019 o godz. 20:24

  zamknac na stale i bedzie spokoj

 • 25 listopada 2019 o godz. 09:51

  Armagedon na Targówku. Zamknięcie przejazdu kompletna porażka, korki są niewyobrażalne. Mirek ten przejazd nie był uszkodzony, jeżdżę tam często, więc nie wydaje mi się, żeby nadawał się już do remontu. Brakuje przebicia z Targówka na Pragę Płd. Gdyby był przejazd z Zabranieckiej do Grochowskiej, na pewno byłoby luźniej. No ale przecież …ni ma piniendzy.. jak mówił klasyk.

 • 25 listopada 2019 o godz. 11:28

  Korek do Skorupki w Ząbkach – 30″
  Dezinformacja na rondzie na Rzecznej –
  zamknięty przejazd i „zero” planu objazdu.

 • 25 listopada 2019 o godz. 16:00

  Może przy okazji jakiś remont przejazdu przez torowisko przy Radzymińskiej. Niedługo, to tylko czołgiem będzie można tam przejechać, zresztą jak przez prawie wszystkie torowiska w Warszawie.

 • 26 listopada 2019 o godz. 09:13

  Z Łodygowej do przejazdu Radzymińskiej z Naczelnikowską 40′ rekord świata, dramat!!!!

 • 26 listopada 2019 o godz. 23:02

  Skrzyżowanie Zabranieckiej z Ziemowita?! Gdzie to jest? Kto to pisał? O ile wiem nie ma takiego skrzyżowania a z Ziemowita krzyżuje się Rybieńska.
  Ale jadąc z Rembertowa rzeczywiście jest tragedia. Najpierw nie można dojechać do ronda Grancowa a teraz kolejne utrudnienie.

 • 8 grudnia 2019 o godz. 18:26

  Skrzyżowanie Naczelnikowskiej z Księcia Ziemowita jest niebezpieczne codziennie ! Nie ma sygnalizacji świetlnej, kierowcy wymuszają pierwszeństwo a piesi zawsze muszą czekać na łaskę kierowców aby przejść po pasach (albo muszą wymusić ich zatrzymanie się) !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.