Festiwal dzieci w Parku Bródnowskim – zobaczcie zdjęcia

1
Share

Niedzielny festiwal “Artystyczny Targówek” udał się wyjątkowo. Kto był, niech sobie przypomni miłe chwile. Kto nie był, niech zobaczy co go ominęło!

 

Dopisały dzieciaki, dorośli i nawet pogoda. W niedzielę 24 maja Park Bródnowski stał się artystyczną przestrzenią z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych. Na ustawionej w parku scenie odbyło się 47 występów dzieci i młodzieży – łącznie przez cały dzień wystąpiło prawie 800 osób (dokładna lista wstępujących – kliknij tutaj)!

Wielokrotnie więcej było widzów i odwiedzających, którzy nie mogli narzekać na nudę. Oprócz trwających non stop występów na scenie, sporo atrakcji było wokół niej. Animatorzy i instruktorzy prowadzili ciekawe warsztaty i zabawy dla dzieciaków. Była nawet karuzela (i ani jednego czołgu ;)

Dzięki uprzejności Domu Kultury Zacisze, organizatora 7. Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”, publikujemy kilka fotografii z niedzielnej imprezy. Wiele, wiele więcej zdjęć znajdziecie na stronie internetowej DK Zacisze (kliknij tutaj).

 

artystyczny-targowek-2015-dk-zacisze

wszystkie zdjęcia: DK Zacisze

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx