Zniszczył przystanek bo jest "nerwowy" | | targowek.info

Zniszczył przystanek bo jest „nerwowy”

Policjanci szybko zatrzymali durnia, który wybił szyby na przystanku tramwajowym przy Rembielińskiej.

 

Jak informują policjanci z Targówka, „wszystko działo się błyskawicznie”.

W weekend po godz. 16:00 funkcjonariusze otrzymali informację, że jakiś mężczyzna demoluje przystanek ,,Bolesławicka 01″ przy ul. Rembielińskiej. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol, aby sprawdził, co dzieje.

Gdy kilka minut później funkcjonariusze dotarli na miejsce, zastali świadka, który opowiedział mundurowym przebieg całej sytuacji. Wskazał na mężczyznę, który butelką po piwie wybił dwie szyby w wiacie przystankowej.

Policjanci zatrzymali 28–letniego Piotra D. i przewieźli go do izby zatrzymań. Śledczy mieli tylko jeden problem: z przedstawieniem zarzutów musieli czekać, aż Piotr D. wytrzeźwieje. Gdy to się udało 28-latek przyznał się do winy. Jak się tłumaczył? O dziwo nie wrodzoną głupotą, ale tym, że z natury jest „nerwowy” i musiał się „na czymś wyładować”.

Nerwowy Piotr D. usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. Teoretycznie grozi mu kara do 5 lat więzienia, mamy nadzieję, że dostanie choć ułamek tego.

 

zdjęcie: Przystanek Bolesławicka na ul. Rembielińskiej /fot. warszawa.wikia.com

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Zniszczył przystanek bo jest „nerwowy”

 • 18 sierpnia 2015 o godz. 16:38

  Więzienie za zniszczenie przystanku? I mamy wszyscy płacić za utrzymanie takiego delikwenta w więzieniu? Dać mu grzywnę z 50 tys. zł, to będzie za co naprawić, a i jemu się może odechce na przyszłość demolować ;)

 • 18 sierpnia 2015 o godz. 16:56

  Kara wieksza niz jak by ukradl miliony od podatnikow.
  No ale kogo to obchodzi….w koncu Piotr D. zrobil cos tak okropnego ze w bibli o tym dawno temu przestrzegali.

 • 19 sierpnia 2015 o godz. 06:54

  ma odpracować koszt wstawienia szyb i popracować jako wolontariusz, żeby mu nerwy się skończyły

 • 11 września 2015 o godz. 15:30

  W pierdlu mają taki luz teraz, że się nie boją tam trafiać. Dasz bydłu karę 50 tyś zł – nie zapłaci i tak. Dasz mu prace społeczne, nie będzie przychodził. Suma sumarum i tak trafi do pierdla. Lepiej odrazu niż później znowu koszta rozprawy, dzielnicowego etc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.