III liga odwołana… trzeci raz

3
Share

Superdługa zima sparaliżowała nie tylko parę lotnisk, ale też rozgrywki III ligi piłkarskiej. Wczoraj przełożono kolejną rundę spotkań.

Mecz MKS Kutno – GKP Targówek /fot. miejscy.pl

Mecz MKS Kutno – GKP Targówek w zeszłym roku. Sobotni mecz tych drużyn przełożono /fot. miejscy.pl

Kibice z Targówka mogą się wprawdzie cieszyć grą warszawskich drużyn w Ekstraklasie, ale najważniejszy klub piłkarski naszej dzielnicy – GKP Targówek – wciąż nie rozegrał w tym roku ani jednego meczu o punkty. I jeszcze jakiś czas nie rozegra.

Po odwołaniu z powodu zimowej pogody 1. wiosennej kolejki spotkań (zamiast 23 marca przełożono ją na 17 kwietnia) oraz 2. kolejki (zamiast 29 marca będzie 1 maja), wczoraj piłkarskie władze przełożyły także 3. wiosenną rundę III ligi, która była zaplanowana na najbliższą sobotę. Dla nas to o tyle bolesne, że miał to być pierwszy w tym roku ligowy mecz na boisku przy ul. Kołowej.

Nowy termin meczu GKP – MKS Kutno jeszcze nie jest ustalony i wcale nie będzie łatwo go znaleźć. Przesunięcia w kalendarzu spowodowały, że gdy III-ligowcy wreszcie zaczną grać, będą mieli mecze niemal co 3 dni – prawie jak w Lidze Mistrzów…

Najbliższym wciąż zaplanowanym meczem naszych piłkarzy jest wyjazdowe spotkanie 13 kwietnia z groźną Bronią Radom. O ile oczywiście do tego czasu zima się skończy.

3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx