Pierwszy Starbucks na Targówku czynny od dziś

23
Share

Jedni się ucieszą, inni uśmiechną z przekąsem. My tylko odnotowujemy, że dziś w Atrium Targówek otworzy się pierwsza w naszej dzielnicy kawiarnia Starbucks.

 

Dla niektórych kubek z logo tej firmy to powód do lansu, inny omijają szerokim łukiem kawiarnię, w której wołają cię głośno po imieniu, żebyś sobie odebrał kawę.

Nowy Starbucks otworzy się już dziś (wtorek) przy ul. Głębockiej 15 w Atrium Targówek. Czynne od godz. 10 do 21. W pierwszym dniu można się spodziewać okolicznościowego słodkiego poczęstunku, pysznego tortu, „coffee tastingów” i seminarium kawowych – tak przynajmniej zapewnia firma i to w Starbucksie pytajcie czym się różni „coffee tasting” od zwykłej degustacji kawy.

To pierwszy lokal w tej części Warszawy, jednocześnie pięćdziesiąty trzeci Starbucks w Polsce. Po nasze stronie Wisły kawiarnie Starbucks działają tylko w Promenadzie na Grochowie i CH Wileńska na Pradze.

– Stale powiększamy sieć naszych kawiarni w Warszawie. Tym razem postawiliśmy na Centrum Handlowe w całkiem nowej dla Starbucks lokalizacji. To popularna i dynamicznie rozwijająca się dzielnica. Wierzymy, że nasza kawiarnia stanie się integralną częścią tego miejsca – powiedział Adam Mularuk, president Starbucks w rozmowie z serwisem propertynews.pl.

W lokalu znajdzie się 61 miejsc siedzących dla gości oraz wspólny stół (firma nazywa to community table), „dzięki któremu kawiarnia stanowi idealne miejsce spotkań także dla większej grupy znajomych” – czytamy w komunikacie.

To kolejna zmiana w przebudowywanym właśnie centrum handlowym. W listopadzie w Atrium Targówek otwarty został nowy sklep Sneakers by Distance. Lokal o powierzchni 185 m2 oferuje specjalistyczne obuwie dla sportowców i buty uniwersalne.

fot. Starbucks

23
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx